Grafické služby

Tak se to nějak pokusíme shrnout do bodů...

Návrhy, předtisková příprava, tisk a instalace grafických prvků

Plán objektu ve vstupní recepciNezastavíme se před žádnou piplačkou. Když je třeba, mapa se dá (ačkoliv je to prý technicky neproveditelné) poskládat ze čtyř set dílků. Stačí jen trocha trpělivosti a znalostí...
Jakmile s Vámi nasdílíme představu o tom, koho chcete oslovit, začíná naše cesta za vizuálně zajímavým výsledkem, který by stál za to.
Řezaná grafika

Vyřezávané samolepky S pomocí vyřezávacího plotru a grafických programů pro Vás můžeme převést jakýkoliv design do podoby samolepky. Vyrábíme řezanou reklamu na auta, výlohy a ostatní podklady. Samolepky také používáme jako negativní šablony pro nástřik a malbu barev na látky, dřevo, ostatní porézní materiály a dokonce na pískování skla.


Křivkování rastrových obrázků

Etiketa převedená do křivekTato grafická metoda je nezbytná, chcete-li dosáhnout precizních výsledků při tisku. U nás zvládáme překreslit do geometrických útvarů i poměrně náročné obrázky z nekvalitních předloh.


Výroba vizitek a letáků

VinItaly-letákLetáky a vizitky pro Vás navrhneme, zpracujeme a vytiskneme. Levně a rychle. Případné aktualizace informací patří k našemu bezplatnému servisu, protože data archivujeme v editovatelné podobě... Vizitka Vizitka Famood


Návrhy log a péče o firemní identitu

Logo Promotiv Svěřte nám návrh firemního loga. Vytvoříme logo, které klientům zvýrazní povědomí o Vaší značce. Loga navrhujeme tak, aby se s nimi dalo dobře pracovat nejen v tištěných médiích, ale i na výšivkách a propagačních předmětech. Originální a dobře zapamatovatelné designy jsou v tomto směru to nejdůležitější.

Plakát na propagaci castigové agentury
Ateliery Famood