Krejčovské služby


Výroba scénických kostýmů

Již dvě desetiletí se zabýváme profesionálním navrhováním a výrobou kompletních sad divadelních kostýmů zahrnující období od pravěku po supermoderní civilizaci 25.století. Naše zkušenosti v tomto oboru dokážeme efektně využít i v reklamní prezentaci Vaší firmy, či Vašeho výrobku.Modelová konfekce

Náš tým zúročil v této oblasti oděvní tvorby veškeré své bohaté zkušenosti. Detailní znalost vlastností materiálu a soustavné sledování trendů světové módy spolu s vlastní invencí je zárukou originality, vkusu a špičkového provedení modelů na zakázku.
Obrovskou výhodou zakázkového šití je nesporně možnost přizpůsobit oblek přesně Vašim představám, tak aby byl dokonalý do nejmenšího detailu.
Ale nešijeme jen obleky. Umíme také specializovanou krejčovinu s důrazem na funkčnost. Chcete-li například zazářit jako hvězda jubilejního sjezdu motorkářského gangu, nedokážete to pořízením sériové kožené bundy z kdejakého obchodu. To chce pořádnej vohoz. Originál, který navíc respektuje zákony aerodynamiky.


Kovové šatyAsistentka kouzelníkaŠaty pro VodafoneObří loutka pro divadlo Pod PalmovkouPlesové šatyZombie kostýmyManon LescautManon LescautManon LescautManon LescautRenesanční róbyRenesanceSvítící oblekReplika kostýmu z filmu FrozenReplika kostýmů z filmu Frozen