Netradiční svatby a promotion akce

Svatba na greenuKdyž se rozhodnete svoji svatbu pojmout netradičním způsobem, bude možná váš nápad okolí vnímat rozpačitě. Nic si z toho nedělejte a nenechte si konvencemi svázat váš velký den. Díky nám se máte na koho obrátit. Je hodně témat, kterými může být svatba inspirována a ještě jsme se nesetkali s ničím, co by se nedalo realizovat.Zlaté staré časy Velice často se stává, že pro ostatní svatebčany se ze shánění a vymýšlení kostýmů na tématickou svatbu stane nepříjemná povinnost. Budou-li ovšem maminky, tcháni, tety, kamarádky a ostatní svatebčané v naší péči, už tady je naladíme na vaší notu a na den D se budou všichni těšit. Především proto, že v našich kostýmech jim to bude slušet, a také proto že sdílíme vaše nadšení s vámi!


Námořnická svatbaMožná vás to překvapí, ale rozpočty pro tyto druhy svateb jsou mnohem nižší než na ty tradiční.


Svatební dekorace Rozsah věcí, které pro vás můžeme udělat se netýká jen kostýmů. Máme zkušenosti také s výzdobami obřadních síní, altánů a stanů. Nechte výzdobu na nás a můžete se těšit na nezapomenutelnou atmosféru svatebních okamžiků.

Party servis

Máme rozsáhlé zkušenosti s pořádáním tematicky zaměřených slavností. Chcete uspořádat party ve stylu 30. let? Líbí se vám představa hostesek v Hawaiských sukních nebo harém plný břišních tanečnic se sultánem a strážci na vašem firemním večírku? Chcete se svojí kapelou originální převlek, ale máte 30 členů? Stačí vyslovit přání a my se o vše potřebné postaráme.


Zajímavou možností, jak snížit náklady na produkci takovýchto akcí je možnost kombinovaného financování. Části kostýmů (např. oblečení ve firemních barvách s logem), které budete moci využít v budoucnosti si koupíte, část si půjčíte v naší půjčovně kostýmů. Takovým způsobem řešíme například kostýmy pro hostesky na veletržních akcích, stylových večírcích nebo slavnostních promotion akcích.

Víly v hedvábí
Ateliery Famood