Půjčovna kostýmů

Půjčíme nebo zhotovíme jakýkoliv kostým. Náš rozsáhlý fundus představuje 2000 kusů kostýmů a karnevalových masek pro všechny věkové kategorie. U nás se proměníte v kohokoliv, či cokoliv si budete přát.


Jeptišky Váš firemní večírek proměníme třeba v Chicago 30. let nebo ples Ludvíka XIV. Pro dokonalou přeměnu ve Vámi zvolenou postavu je připraveno obrovské množství doplňků a rekvizit, takže budete vypadat skutečně autenticky. Naše půjčovna kostýmů najde řešení pro všechny velikosti, styly, příležitosti a nápady.


charlestonNaší silnou stránkou jsou především dobové kostýmy z 20. století, které je počtem stylů a žánrových období z hlediska odívání nejbohatší. Zřejmě nikde jinde nenajdete tak pestrou nabídku autentických kostýmů, rekvizit a doplňků, jako u nás. Neustále hledáme a vyrábíme další kousky, které nám pomáhají vypravit nezapomenutelné akce v oblíbených stylech Charleston, Rock ´n´ roll, Hippies, Disco nebo vůbec nejvtipnější česká 80. léta. Klademe důraz na originalitu - nikdo přece nechce na večírku potkat svůj klon...


Servis

Můžete se spolehnout, že se Vašimi přáními a požadavky budeme zodpovědně zabývat. Chápeme, že pro zapůjčení kostýmu se většina lidí rozhodne pro nějakou slavnostní příležitost a je tedy třeba vnímat tuto událost s náležitým respektem. Těžko se klient půjčovny kostýmů na večírku bude dobře bavit, když dvě hodiny předtím válčil s protivnou obsluhou, která mu odmítala najít vhodnější klobouk a když si ho tedy našel sám - urazila se. Ano, i takové příhody se dějí. Ale nikdy u nás ve Famoodu, protože zaprvé jsme na náš široký sortiment pyšní a zadruhé se to tak dělat nemá.

Snaha nešikanovat naše klienty začíná už u poptávky. Jakmile známe téma, do kterého máte v plánu se stylizovat, můžeme Vám e-mailem poslat náhledy kostýmů s různými variantami řešení. Když relevantní fotky ještě nemáme v archivu, není pro nás problém je pořídit.Ceník

Kostýmy pro dospělé

KleopatraPůjčovné se pohybuje v rozmezí od 350,- do 650,- Kč na 5 dní, v závislosti na hodnotě kostýmu a množství doplňků. U nás platí jednoduchá logika, že autentická renesanční róba zákonitě vyjde o něco dráž než kupříkladu pionýr nebo Tarzan...


Dětské kostýmy

Protože si chceme vychovat budoucí klienty a rodiny s dětmi to v dnešní době nemají jednoduché, rozhodli jsme se dětské kostýmy půjčovat za symbolickou cenu 350,- Kč.


Formality...

Občanský průkaz prosím! Postačí občanský průkaz. Na vrácení kostýmu máte 5 dní a budeme rádi, když ho vrátíte celý. Při zapůjčení kostýmů požadujeme vratnou kauci, která činí dvojnásobek hodnoty půjčovného. Znamená to, že v den zapůjčení zaplatíte kauci. Ve chvíli, kdy kostým vrátíte, odečteme z kauce půjčovné a rozdíl Vám vyplatíme zpět.

A kdy nás můžete navštívit

Půjčovna kostýmů je otevřena každý pracovní den od 9 do 17 hodin, v pátek do 16 hodin.


Dobrá rada na závěr...

Je spousta způsobů, jak si lze u nás vyjednat půjčení kostýmu a když někdo přilétne takříkajíc na poslední chvíli, určitě ho neodbydem, protože půjčovna kostýmů je tu pro Vás! . Nejlepší pro obě strany je ovšem předběžná objednávka telefonem nebo emailem ( produkce@famood.cz ), kde uvedete o jaký kostým se Vám jedná a kdy byste ho potřebovali. Informace o velikosti (konfekční) také není k zahození. Když se takto domluvíme, budeme na Vaši návštěvu dokonale připraveni.

Na výběr z našeho fundusu se můžete podívat ve fotogalerii

Ateliery Famood