Úvod

Vítejte na stránkách atelierů Famood Marie Stuartovna

tvůrčí základny pro vaše umělecké projekty.Pilíře naší tvorby jsme shrnuli do zleva uvedených kategorií. Každý obor má svojí vlastní fotogalerii kde Vám přiblížíme, čeho jsme schopní...


Black Mamba půjčovna kostýmů FAMOOD je místem, kde naleznete vše co je třeba k výpravě každé akce, ať už je její téma jakkoliv neobvyklé. Konceptem, který činí z naší práce radost, je individuální přístup a sdílení projektů s klienty. Protože není malých rolí, napjatě očekáváme výsledek s Vámi, ať už spolupracujeme na premiéře muzikálu, firemním večírku nebo vánoční besídce v mateřské škole.


Chilli paprička Tvorba maskotů je naší již tradiční disciplínou. Roky praxe z nás udělaly mazáky, kteří si vědí rady s každou výzvou.


3-D návrh Naše divize grafických služeb vznikala pomalu a postupně, spíše jako pomocný nástroj pro krejčovnu, když bylo třeba udělat šablonu na logo, nakreslit vizuál nebo narýsovat střih na maskota. Postupem času ale technika nabírala na významu a dohonila v něm šicí stroj.


Maňásek na láhev Vyrábění dárků podle individuálního zadání je taková naše srdeční záležitost. Dělá to radost všem - podarovaným, darujícím a nám tvůrcům také...


Stáhněte si náš reklamní audio spot na motivy filmu
Pulp fiction

Ateliery Famood