Výroba dárků

V této kategorii naší tvorby můžeme nabídnout širokou škálu dekorativních a dárkových předmětů, kterými můžete obdarovat Vaše blízké. Protože se jedná o dárky osobní, můžete se prostřednictvím nápadů a návrhů na dekorace stát jejich spolutvůrcem. Aby dárek skutečně zasáhl srdce oslavence, je třeba mu vtisknout jedinečný ráz, odrážející jeho osobnost.


Loutky a maňásci (Podle Vámi zaslané fotografie)

Dárkový obal na lahev Tak takové zakázky jsou pro krejčovnu Famoodu opravdovou lahůdkou. Vždy přívítáme možnost podílet se na nějakém "fóru". Natisknutá fotografie na hrneček nebo puzzle jsou sice fajn, ale když se do toho dáme my - všichni se posadí na zadek. To Vám můžeme slíbit.
Ukázka tvorby naší umělecké dílny je k vidění ve fotogalerii dárků


Dorty z ručníků

Jdete kamarádovi na svatbu a přemýšlíte o dárku? A co takhle dort? Ovšem ne obyčejný, ale věrnou repliku dortu vyrobenou z ručníků do výbavy a tematicky ozdobenou atributem jeho osobnosti nebo jejich společného koníčka.


Originální zásobníky na toaletní papír

Zásobníky na toaletní papírjsou jedinečným dárkem, jehož barvy, materiál a motivy můžeme zcela přizpůsobit na míru vašim přátelům.Samolepky kamkoliv

_TITLE_80_ Vyřezávané samolepící fólie obvykle slouží k reklamním účelům. My Vám můžeme nabídnout originální ztvárnění Vaší předlohy formou samolepících siluet, které můžete nalepit na jakýkoliv hladký povrch. Grafický návrh zpracujeme za jeden den a do druhého dne Vám již můžeme předat libovolný počet vyřezaných siluet i se souborem k dalšímu použití. Jestliže nemáte ve Vašem archivu vhodnou fotografii k použití pro tento účel, vytvoříme návrh bez ní. Nasdílejte s námi Váš záměr a my jej pomůžeme realizovat.

Ski man - old fashion
Ateliery Famood